Hakkımızda

Firmamız, karot, beton delme ve beton kesme alanlarında hizmet vermektedir. Yalçın Karot, güven ve kalite anlayışında ödün vermeden müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak karot sektöründe öncü firma olmayı, saygın ve seçkin bir yer edinmeyi hedeflemektedir. Kazanılan güven ortamının rekabette ciddi avantaj sağlayacağını bilerek, siz müşterilerimizin en iyi ortağı olmayı amaçlamaktayız. Müşterilerimizin ihitiyaçları bizim hedefimizi belirleyecektir. Karot firması olan Yalçın Karot Sakarya ve Türkiye genelinde profesyonel karot uygulamaları gerçekleştirmektedir. Sektörde konuya hakim deneyimli kadrosu ve geniş ekipmanıyla birlikte, bina güçlendirme, beton delme, beton kesme, beton kırma, hidrolik duvar kesme vb. işlerde sizlere titizlik ile hizmet vermekten gurur ve onur duyuyoruz.

Yalçın Karot olarak amacımız;

İş veren ve çalışan personel memnuniyetini en üst seviyede tutarak, sürekli gelişmek ve büyümek

• Çalışanlara işçi sağlığı ve iş güvenliği standartlarına uygun ortamlar hazırlayarak, etkin, verimli modern bir iş ortamı oluşturmak

Hissedarlar, çalışanlar, tedarikçiler ve müşterilerimizle herkesin kazandığı iş ilişkileri kurarak, asırlarca yasayaçak, gelişecek istihdam sağlayacak dinamik bir kuruluş olmaktır.

 
 
Pro WEB